E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

110ZW3S serisi

110ZW3S serisi

Ürün serisi: fırçasız DC MotorProduct adı: 110ZW3S SeriesProduct Intro: 110ZW3S serisi daha fazla bilgi için ==: ==

Nair hareket Technologies Co., Ltd biri üst düzey Çin 110zw3s serisi üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel bir şirket olarak fabrikamız her zaman kaliteli ve fiyat 110zw3s Serisi ürünler üretmek yapabiliyor. Bizden ürün satın hoş geldiniz.

Ürün serisi: fırçasız DC Motor

Ürün adı: 110ZW3S serisi

Ürün Intro: 110ZW3S serisi

== Daha fazla bilgi için: ==


ModeliBirimleri110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Kutup sayısı
8
Faz sayısı
3
Anma gerilimiVDC310170310170170170170
Nominal hızMP23000300030002000240020002400
Sürekli durak torkN.m2.22,24,87.1647,168.5928.592
Oy alan torkN.m224667,167,16
Nominal GüçW62562512501250150015001800
Azami torkN.m661217.9117.9121.4821.48
Maksimum akımA814,514,731.537.537.545
Tork sabitiNM / A0.770.770.770.5950,50.5950,5
EMF geriV/KRPM80,544,281.5862.9653.153.162.96
Rotor ataletg.c㎡1.91.93.3555,95,9
Gövde uzunluğumm125125155185185210210
Voltaj alanıVDC48 ~ 310
Hız aralığıMP21000 ~ 3000
AğırlıkKg4,84,85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s serisi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, satın almak, ürünler

Bir çift: 130 dizi Servo Motor

Sonraki: 90ZW3S serisi

ilgili ürünler
Copyright © Nair hareket teknolojileri Co, Ltd All rights reserved.

Nair hareket teknolojileri Co, Ltd