E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

90ZW3S serisi

90ZW3S serisi

Ürün serisi: fırçasız DC MotorProduct adı: 90ZW3S SeriesProduct Intro: 90ZW3S serisi daha fazla bilgi için ==: ==

Nair hareket Technologies Co., Ltd biri üst düzey Çin 90zw3s serisi üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel bir şirket olarak fabrikamız her zaman kaliteli ve fiyat 90zw3s Serisi ürünler üretmek yapabiliyor. Bizden ürün satın hoş geldiniz.

Ürün serisi: fırçasız DC Motor

Ürün adı: 90ZW3S serisi

Ürün Intro: 90ZW3S serisi

== Daha fazla bilgi için: ==


ModeliBirimleri90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Kutup sayısı
4
Faz sayısı
3
Anma gerilimiVDC244848484848310310
Nominal hızMP240004000200060002000400020006000
Sürekli durak torkN.m0,60.81.21.21.71.72.82.2
Oy alan torkN.m0,50,7111.61.52.52
Nominal GüçW2092932096283356285241256
Azami torkN.m1.52.1334,84.57.56
Maksimum akımA17,324,217,43527,851.86,614,7
Tork sabitiNM / A0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
EMF geriV/KRPM9.29.218,249,0618,249.2120.343.3
Rotor ataletkg.c㎡0,450,60,90,92.12.12.952.95
Gövde uzunluğumm68758888108108136136
Voltaj alanıVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Hız aralığıMP22000 ~ 6000
AğırlıkKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: 90zw3s serisi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, satın almak, ürünler

Bir çift: 110ZW3S serisi

Sonraki: 86ZW3S serisi

ilgili ürünler
Copyright © Nair hareket teknolojileri Co, Ltd All rights reserved.

Nair hareket teknolojileri Co, Ltd