E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3SA serisi

86ZW3SA serisi

Ürün serisi: fırçasız DC MotorProduct adı: 86ZW3SA SeriesProduct Intro: 86ZW3SA serisi daha fazla bilgi için ==: ==

Nair hareket Technologies Co., Ltd biri üst düzey Çin 86zw3sa serisi üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel bir şirket olarak fabrikamız her zaman kaliteli ve fiyat 86zw3sa Serisi ürünler üretmek yapabiliyor. Bizden ürün satın hoş geldiniz.

Ürün serisi: fırçasız DC Motor

Ürün adı: 86ZW3SA serisi

Ürün Intro: 86ZW3SA serisi

== Daha fazla bilgi için: ==


ModeliBirimleri86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Kutup sayısı
4
Faz sayısı
3
Anma gerilimiVDC24484831048310
Nominal hızMP2200040002000600020006000
Sürekli durak torkN.m0,840,841,681,682.522.2
Oy alan torkN.m0,70,71.41.42.12
Nominal GüçW1472932938794401256
Azami torkN.m2.12.14.24.26.36
Maksimum akımA252424,710,83615,4 inç
Tork sabitiNM / A0.0840.0870.170,390.1750,39
EMF geriV/KRPM8,99,251841.318,541.3
Rotor ataletKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Gövde uzunluğumm71719898125125
Voltaj alanıVDC12 ~ 310
Hız aralığıMP22000 ~ 6000
AğırlıkKg1.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa serisi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, satın almak, ürünler

Bir çift: 86ZW3S serisi

Sonraki: 80ZW3S serisi

ilgili ürünler
Copyright © Nair hareket teknolojileri Co, Ltd All rights reserved.

Nair hareket teknolojileri Co, Ltd