E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3S serisi

86ZW3S serisi

Ürün serisi: fırçasız DC MotorProduct adı: 86ZW3S SeriesProduct Intro: 86ZW3S serisi daha fazla bilgi için ==: ==

Nair hareket Technologies Co., Ltd biri üst düzey Çin 86zw3s serisi üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel bir şirket olarak fabrikamız her zaman kaliteli ve fiyat 86zw3s Serisi ürünler üretmek yapabiliyor. Bizden ürün satın hoş geldiniz.

Ürün serisi: fırçasız DC Motor

Ürün adı: 86ZW3S serisi

Ürün Intro: 86ZW3S serisi

== Daha fazla bilgi için: ==


ModeliBirimleri86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Kutup sayısı
8
Faz sayısı
3
Anma gerilimiVDC48
Nominal hızMP210003000100030001000300010003000
Sürekli durak torkN.m0,420,420,840,841,681,682.522.2
Oy alan torkN.m0,350,350,70,71.41.42.12.1
Nominal GüçW24,311073220147440220660
Azami torkN.m1,051,052.12.14.24.26.36.3
Maksimum akımA2,868.65,717,111,434.317,251.5
Tork sabitiNM / A0.3240,120.3240,120.3240,120.3240,12
EMF geriV/KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Rotor ataletg.c㎡0,40,40.80.81.61.62.42.4
Gövde uzunluğumm585871719898125125
Voltaj alanıVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Hız aralığıMP21000 ~ 3000
AğırlıkKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3s serisi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, satın almak, ürünler

Bir çift: 90ZW3S serisi

Sonraki: 86ZW3SA serisi

ilgili ürünler
Copyright © Nair hareket teknolojileri Co, Ltd All rights reserved.

Nair hareket teknolojileri Co, Ltd