E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

80ZW3S serisi

80ZW3S serisi

Ürün serisi: fırçasız DC MotorProduct adı: 80ZW3S SeriesProduct Intro: 80ZW3S serisi daha fazla bilgi için ==: ==

Nair hareket Technologies Co., Ltd biri üst düzey Çin 80zw3s serisi üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel bir şirket olarak fabrikamız her zaman kaliteli ve fiyat 80zw3s Serisi ürünler üretmek yapabiliyor. Bizden ürün satın hoş geldiniz.

Ürün serisi: fırçasız DC Motor

Ürün adı: 80ZW3S serisi

Ürün Intro: 80ZW3S serisi

== Daha fazla bilgi için: ==


ModeliBirimleriBirimleri80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Kutup sayısı

8
Faz sayısı

3
Anma gerilimiVDCVDC4848310310
Nominal hızMP2MP22500300020002500
Sürekli durak torkN.mN.m1,562,94.24,8
Oy alan torkN.mN.m1.32.43.54
Nominal GüçWW3407547331047
Azami torkN.mN.m3.87.110,512
Maksimum akımAA28,362.89.513,5
Tork sabitiNM / ANM / A0.1210.0680.0420.121
EMF geriV/KRPMV/KRPM108.877.565.7
Rotor ataletg.c㎡Kg.c㎡1,051,822.632.97
Gövde uzunluğummmm98122150160
Voltaj alanıVDCVDC12 ~ 310
Hız aralığıMP2MP21000 ~ 3000
AğırlıkKgKg33.54.14.3
Hot Tags: 80zw3s serisi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, satın almak, ürünler

Bir çift: 86ZW3SA serisi

Sonraki: 110ZYT serisi

ilgili ürünler
Copyright © Nair hareket teknolojileri Co, Ltd All rights reserved.

Nair hareket teknolojileri Co, Ltd