E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

57ZW3Y serisi

57ZW3Y serisi

Ürün serisi: fırçasız DC MotorProduct adı: 57ZW3Y SeriesProduct Intro: 57ZW3Y serisi daha fazla bilgi için ==: ==

Nair hareket Technologies Co., Ltd biri üst düzey Çin 57zw3y serisi üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel bir şirket olarak fabrikamız her zaman kaliteli ve fiyat 57zw3y Serisi ürünler üretmek yapabiliyor. Bizden ürün satın hoş geldiniz.

Ürün serisi: fırçasız DC Motor

Ürün adı: 57ZW3Y serisi

Ürün Intro: 57ZW3Y serisi

== Daha fazla bilgi için: ==


ModeliBirimleri57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Kutup sayısı
4
Faz sayısı
3
Anma gerilimiVDC24
Nominal hızMP22000400060002000400060002000400020004000
Sürekli durak torkN.m0,190,190,190.3840.3840.3840.540.540,720,72
Oy alan torkN.m0,160,160,160,320,320,320,450,450,60,6
Nominal GüçW33.567100.56713420194188125251
Azami torkN.m0.480.480.480,960,960,961.351.351.81.8
Maksimum akımA5,5811,116,711,122,233,315,631.220,841,6
Tork sabitiNM / A0.0810,0450.0280.0810,0450.0280.0810,0450.0810,045
EMF geriV/KRPM8,574,838,574,838,574,88,574,8
Rotor ataletg.c㎡60.560.560.5113113113181.5181.5242242
Gövde uzunluğumm5454547474749494114114
Voltaj alanıVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Hız aralığıMP22000 ~ 6000
AğırlıkKg0,50,50,50,750,750,75111,251,25
Hot Tags: 57zw3y serisi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, satın almak, ürünler
ilgili ürünler
Copyright © Nair hareket teknolojileri Co, Ltd All rights reserved.

Nair hareket teknolojileri Co, Ltd