E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

42ZW3SA serisi

42ZW3SA serisi

Ürün serisi: fırçasız DC MotorProduct adı: 42ZW3SA SeriesProduct Intro: 42ZW3SA serisi daha fazla bilgi için ==: ==

Nair hareket Technologies Co., Ltd biri üst düzey Çin 42zw3sa serisi üreticileri ve tedarikçileri, profesyonel bir şirket olarak fabrikamız her zaman kaliteli ve fiyat 42zw3sa Serisi ürünler üretmek yapabiliyor. Bizden ürün satın hoş geldiniz.

Ürün serisi: fırçasız DC Motor

Ürün adı: 42ZW3SA serisi

Ürün Intro: 42ZW3SA serisi

== Daha fazla bilgi için: ==


ModeliBirimleri42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Kutup sayısı

8

Faz sayısı

3

Anma gerilimiVDC

24

Nominal hızMP2100030004000100030004000100030004000
Sürekli durak torkN.m0.0960.0960.0960,190,190,190,280,280,28
Oy alan torkN.m0,080,080,080,160,160,160,240,240,24
Nominal GüçW8.32533.216,650672575100
Azami torkN.m0,240,240,240,570,570,570,720,720,72
Maksimum akımA1.33.95.22.67,810,43.911,7215.63
Tork sabitiNM / A0.1620,060,0450.1620,060,0450.1620.030,045
EMF geriV/KRPM17,16.34,817,16.34,817,16.34,8
Rotor ataletg.c㎡242424484848727272
Gövde uzunluğumm464646626262787878
Voltaj alanıVDC12 ~ 48
Hız aralığıMP21000 ~ 4000
AğırlıkKg0,30,30,30,440,440,440.560.560.56
Hot Tags: 42zw3sa serisi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, şirket, satın almak, ürünler
ilgili ürünler
Copyright © Nair hareket teknolojileri Co, Ltd All rights reserved.

Nair hareket teknolojileri Co, Ltd